Pomysł swoje wykorzystanie odnajduje na każdego typu przestrzeni


FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym oraz polskim, oferującym najwyższej jakości, innowacyjne akcesoria budowlane oraz meblowe. Prócz tego firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą homogeniczność konstrukcji detalu. Własnym doświadczeniem i zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu miejscach oraz gwarantujące perfekcyjną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, tworzące wytyczne do słusznego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich artykułów, cieszących się dużą popularnością nie wyłącznie w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym i wyeksploatowaniem z najnowszej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość polega na dorzuceniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system i własną https://fam-to.pl/pl/9676-2/ reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w następstwie tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa stosowane jest w głównej mierze w branży meblowej, w zasadzie w sąsiedztwie lokalizacji związanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, umożliwiającą skuteczne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia mikroorganizmów gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego rodzaju alg i grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł swoje wykorzystanie odnajduje na każdego typu przestrzeni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tu między innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych codziennie przez spore ilości pracobiorców czy Klientów. Co istotniejsze, na domenie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć wolno wszystkie szczegółowe informacje i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią przedstawiającym szeroką ofertę. Produkt wymieniony powyżej jest wart uwagi firm, które stawiają na odkrywcze rozwiązania, bezpieczeństwo oraz odporność.